Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Sistemues cantash

Nese dollapi juaj i cantave është rremujë dhe i pa organizuar.

Atëhere celesi i problemit është ky organizues për cantat.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Sistemues cantash

  • Nese dollapi juaj i cantave është rremujë dhe i pa organizuar.
  • Atëhere celesi i problemit është ky organizues për cantat.

Specifikat:

  • Mbani cantat nga njëra anë dhe nga tjetra mund të vendosni dhe gjëra të tjera.
  • Praktik dhe mund të varet kudo.
  • Varsja mund të rrotullohet deri n 360grradë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj