Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Pastrues pushi

  • Pastruese pushi me korent.
  • Super e sakte në heqjen e pushit nga rrobat.
  • Kokë me thika rezervë.
  • 2 furcëa për pastrim.
  • Përdoret me karikim ose direkt në korent.
  • Super e shpejte në pastrim.

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Pastruese pushi me korent.

Pajisur me një bateri të azhurnuar me kapacitet më të madh, ju ndihmon të kurseni para në blerjen e baterisë.

Vetëm 2 orë për karikim të plotë.

Mund të jetë i vazhdueshëm duke punuar për 60 minuta.

Kabull universal USB përshtatet në ëdo vend dhe mund ta ëoni kudo për përdorim të përditshëm, udhëtim rrugor ose udhëtim.

Specifikat

  • Ngjyra: e bardhë
  • Materiali: ABS
  • Madhësia: 19.5 * 8.5cm
  • Furëë pastrimi
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj