Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngrohes Ajri

Per ju qe keni dhoma te ftohta dhe te vogla, ky ngrohes i vogel eshte produkti ideal. Eshte i vogel, praktik dhe mjafton te vihet ne prize per te punuar.
ëë Ngroh dhomen shpejt.
ëë 400 W
ëë Me nivele shpejtesie dhe nxehtesie
ëë E pershtatshme per dhoma gjumi, banjo, zyra etj.
ëë Mund te programoni se sa kohe do ta mbani ndezur

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohes-ajri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngrohes Ajri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj