Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ore SKMEI

ë Kundra ujit
ë Ore, drite, kalendar dhe alarm
ë Zinxhir metalik qe nuk ndryshon ngjyre

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ore-skmei

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ore SKMEI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj