Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Multi Cooker Vitek

Manual përdorimi në shqip.
Libër gatimi në shqip.
8 proëese të automatizuara.
Ekran dixhital dhe butona për përdorim të thjeshtë.
Kapacitet 5 litra.
Programim për fillimin e proëesit me kohë vonesë.
Kursen energji elektrike.
Stakim automatik pas mbarimit të proëesit.
Garanci 6 muaj.
Asistencë teknike për ëdo problem dhe pjesë këmbimi kurdoherë.
Fuqia: 900W
Materiali: ëelik-Inoks

L 6,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:laptop-yoga-21-80jh0035ge-w8-1

Përshkrim

Per tegjithe anvista vjen me oferte Multi Cooker Vitek
Tani gatuani me thjesht, me mire dhe me lire me Multi Cooker Vitek

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Multi Cooker Vitek”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj