Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus

  • Termus praktik për të mbajtur të freskët lëngjet tuaja kudo që ndodheni

L 1,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Termus

  • Bli tani termusin tënd dhe mbaji të fresketa lëngjet kudo nëpër udhëtimet tuaja dhe në plazh.

Specifika:

ë
  • Plastik tepër rezistente. Kapaciteti 4L
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj