Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbajtëse për TV

Shpesh na ndodh që të harrojmë se ku ndodhden telekomandat.

Mbajtësia praktike për të mbajtur Telekomandën e TV.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mbajtëse për TV

  • Shpesh na ndodh që të harrojmë se ku ndodhden telekomandat.
  • Mbajtësia praktike për të mbajtur Telekomandën e TV.

Specifikat:

  • Vendoseni mbi TV dhe sistemoni gjërat tuaja.
  • Mjaftë praktike.
  • Materiali: Plastik ECO.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj