Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Qese vakumi

Mos u shqetësoni më për sasinë e rrobave.
Lironi sa më shumë hapësirë ne dollapin e rrobave.
Në qeset me vakum mund të fusni jorganet, batanijet, xhupat, trikot etj dhe mund të thithni ajrin duke reduktuar masën.
Jo vetëm që reduktoni volumin por ruani veshjet tuaja nga mikrobet.
Nëse jeni duke udhëtuar dhe dëshironi shumë hapësirë, kështu që mos merrni shumë valixhe, këto qese me vakum për ruajtje janë perfekte
Qese me vakum me madhësi të ndryshme.

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mos u shqetësoni më për sasinë e rrobave.
Lironi sa më shumë hapësirë ne dollapin e rrobave.
Në qeset me vakum mund të fusni jorganet, batanijet, xhupat, trikot etj dhe mund të thithni ajrin duke reduktuar masën.
Jo vetëm që reduktoni volumin por ruani veshjet tuaja nga mikrobet.
Nëse jeni duke udhëtuar dhe dëshironi shumë hapësirë, kështu që mos merrni shumë valixhe, këto qese me vakum për ruajtje janë perfekte
Qese me vakum me madhësi të ndryshme.

Përmasa 50×60
Copë 3

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj