Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pajisje per krepa

Super tigan per krepa, pancakes
Me mbrojtje nga mbinxehja
Material qe nuk ngjit dhe qe pastrohet lehtesisht
Fuqia e tiganit eshte 650 W dhe tensioni 220 V

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tigan

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pajisje per krepa”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj