Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Perforcues Wifi

Internet kudo ne shtepi, zyra,apo ne cdo ambinet tjeter ku keni probleme me valet e Wifi
ë Perforcuesi ju ofron mundesine e marrjes se sinjalit Wifi dhe shperndarje ne vende te pa-arritshme ku routeri e ka te pamundur te deportoje.
ë Thjesht vendoseni ne prize dhe merrni internet ku te deshironi.
ë Shpejtesia e transmetimit te Wifi-se 300 MBPs.
ë Ngyra : Bardhe

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:perforcues-wifi-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Perforcues Wifi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj