Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Gota me vakum

Kursen hapësirë ëëdhe mban të freskët ushqimin.

Dizajn special në pjesën e poshtme dhe mbulesën.

L 890

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Gota me vakum

  • Gota me vakum të sigurta për mbajtjen e ushqimit.
  • Kursen hapësirë ëëdhe mban të freskët ushqimin.
  • Dizajn special në pjesën e poshtme dhe mbulesën.

Specifikat:

  • E sigurt, jo toksike, pa erë, anti-lagështi, anti-oksidim, i lehtë për tëu përdorur.
  • Përdoret për ëaj, farat, karamele, biskota, kafe, pluhur, etj.
  • Materiali: Plastic PP
  • Përmasat: 13 x 10.5 x 10cm
  • ë ë ë ë ë ë ë ë21.5 x 10.5 x 10cm

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj