Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Llampë Led

Me përkufizim të lartë të drritës. Kontroll inteligjent i dritës, karikim automatik gjatë ditës dhe ndriëim automatik gjatë natës

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Llampë Led për një ndrricim te plotë

Me përkufizim të lartë të drritës. Kontroll inteligjent i dritës, karikim automatik gjatë ditës dhe ndriëim automatik gjatë natës. Sensorin infra të kuq të trupit të njeriut: kur të errësohet, automatikisht do të ndizet drita kur zbulon njeriun

Specifikat:

E pa përshkrueshme ndaj pluhurit, ujit, shiu dhe bora.

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj