Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse limoni

Shtrydhesja me praktike e limonit per kuzhinen tuaj.

Ideale për kuzhine tuaj.

L 690

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Shtrydhëse praktike për limona

    • Shtrydhesja me praktike e limonit per kuzhinen tuaj.
    • Ideale për kuzhine tuaj.

Specifikat:

  • Me nje dizanj modern 2n1 per shtrydhjen dhe hedhjen e tij ne sallate apo kudo tjeter.
  • Materiali: Plastik rezistent
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj