Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kulete & Power Bank 3 në 1

Kulete dhe pawer bank 2 ne 1 ë
Nese je i vecant dhe kerkon gjera te vecanta ë
ëë Me 4 lloje karikuesash wifi dhe fishe per Android, Iphone si dhe Type C
ëë Permasat 17ë9 cm

L 2,690

Compare
Status: Ka stok
Kodi:kulete-power-bank-2-ne-1

Përshkrim

  • Jeni gjendur në situata të vështira kur bateria e telefonit tuaj ka mbaruarë
  • Ky portofol suporton karikim me wireless duke ju ofruar shpejtësinë e njëjtë me atë të karikimit me kabell.
  • Karikoni telefonin tuaj shpejt njësoj si në karikim në shtepi.
  • Produkt 3 në 1.
  • Power Bank.
  • Wireless Charger.
  • Portofol.
  • Me 3 koka të ndryshme: type C, iphone dhe Android.
  • Portofoli ka nje karikues wireless portabel të integruar 6800 mAh
  • Në gjendje në ngjyrë të zezë.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj