Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mbrojtese dielli per xhamat e makinës

Xhami makinës suaj sdo të digjet më nga dielli.

Mund të jeni të qet ndersa pushoni pa u shqetësuar

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Mbrojtese dielli per xhamat e makinës
  • Ruani makinen tuaj nga nxehtesia
  • Mund të jeni të qet ndersa pushoni pa u shqetësuar

Specifikat:

  • Perdja nuk lejon që tempratura tju bezdisi.
  • Mbron pjesën e brëndshme të mos dëmtohet nga djelli.
  • Te lehta per tu vendosur dhe per tu marre me vete.
  • Te pershtatshme per cdo lloj makine.
  • Përmasat: 65cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj