Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

JBL ST12 Wireless

Ngjyra: Kuqe kuqe,verdhe,e zeze
Radio + MP3 MicroSD Card + AUX
Mund ti ldhni me bluetooth
Me mikrofon, qe mund te flisni ne telefon
Mund ti perdorni edhe me fish auxi ne momentin kur skeni me bateri

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:notebook-black-spire-v-nitro-vn7-591g

Përshkrim

Kufjet me trendy te momentin JBL si dhe nje cilesi shume e larte zeri

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “JBL ST12 Wireless”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj