Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Antene per TV

ëëNe ju sjellim antenen bashke me kabullin per marrjen e kanaleve televizive
ëëCilesi maksimale e videos dhe audios
ëëNje antene televizive e cila Sherben edhe si dekoruese

L 1,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:widescreen-4k-suhd-tv

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Antene per TV”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj