Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Furre per Thonjte

Furre per thonjte me drite UV dhe LED 2 ne 1. Rregulloni thonjte ne shtepi pa patur nevoje te shkoni ne sallon.
ëë Fuqia: 72 W
ëë Material cilesor
ëë Sensor Infrared
ëë Ekran dixhital LCD

L 5,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:furre-per-thonjte

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Furre per Thonjte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj