Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Telefon Mini

Ky mini telefon eshte nje mini model i klasikut Nokia 3310. Komod dhe shume funksional.
ëë 2 karta Sim (Nano Sim)
ëë Mundeson ndryshimin e zerit
ëë Ka opsionin e Bluetooth
ëë Mban deri ne 500 kontakte dhe 100 mesazhe
ëë Memorja: 32+32 bit
ëë Mp3 dhe Mp4 player

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:telefon-mini

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Telefon Mini”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj