Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

LLampë LED për largimin e insekteve

Largoni tashmë insektet tuaja me këtë llapmë LED.

Kjo pajisje 2 në 1 do t’ju mbrojëinsektet të cilat ju bezdisin

L 990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

LLampë LED për largimin e insekteve.

  • Tashmë flini të qetë falë kësaj paisje.
  • Insektet aq të bezdisshme për ne.
  • Largoni tashmë insektet tuaja me këtë llapmë LED.
  • Kjo pajisje 2 në 1 do t’ju mbrojëinsektet të cilat ju bezdisin.
  • Drita tërheq insektet fluturuese dhe i vret ato në momentin që ato përplasen me të.

Specifikat:

  • Ndricon dhe vret njëkohësisht.
  • Përdoret në shtëpi, zyra, ne cdo ambjent me pak fjalë.
  • Fuqia: 60W
  • Materiali: Plastik ABS
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj