Home
Shop
Lista e të preferuarave0

Cante loder per vajza

Loder per femije vertet e vecante dhe e bukur per vajza ku mbrenda kutis ka shumellojshmeri te lodrave te vogla per vajzat.

L 2,990

Bli tani
Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

  • Loder femije per vajza transofruese.
  • Eshte ne forme cante dhe brende saj gjithashtu jan vendosur sende te ndryshem per vajza.
  • Loje argetuse dhe zbavitse per femije.
  • Materiali plasike
  • Permasat 44cm 70cm 24cm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj