Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Varka komardare E Mesme

ë Varka Komardare me ajer
ëë Permasat : Gjatesi 185 cm ; Gjeresi 94 cm ; Lartesi 41 cm
ë Te Perfshira Lopata dhe Pompaë
ëëE pershtateshme dhe e lehte

L 2,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:varka-komardare

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Varka komardare E Mesme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj