Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Qafore për qenin 2n1

  • Ideale për qenin tuaj.
  • Mos u shqetësoni më për qenin nëse nuk ka ngrën ushqim ose i pihet ujë, me këtë produkt ju do të lehtësohni udhëtimet tuaja.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Qafore për qenin 2n1

  • Ideale për qenin tuaj.
  • Mos u shqetësoni më për qenin nëse nuk ka ngrën ushqim ose i pihet ujë, me këtë produkt ju do të lehtësohni udhëtimet tuaja.
  • Falë kësaj qafore 2n1 me rripin e gjat që mund të komandohet nga ju si pas dëshirës dhe plastikën e mbushjes së ujit ose fustjes së ushqimit.Specifikat:

Specifikat:

  • I thjeshtë në përdorim
  • Materiali: Plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj