Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Set për Yoga

  • Tshmë për ju vjen seti për Yoga.
  • Në rehatinë e shtëpis suaj ose ne natyrën e bukur ju mund përdorni këtë set fantastik.

 

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Set për Yoga

  • Tshmë për ju vjen seti për Yoga.
  • Në rehatinë e shtëpis suaj ose ne natyrën e bukur ju mund përdorni këtë set fantastik.
  • Përmirësoni fleksibilitetin dhe ekuilibrin e përgjithshëm.

Specifikat:

  • Paketohet lehtë dhe mund të pastrohet pa asnjë vështirësi.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj