Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Termus

Mbani cajin apo kafene e ngrohte gjate gjithe kohes ne keto dite te ftohta dimri.
ë Kapaciteti 350 ml
ë Material celiku i forte dhe rezistent
ë Permasat 6.9 x 20 cm
ë Mban pijet e tuaja ngrohte nga 6 deri ne 12 ore
ë Ideale per udhetime apo per te marre me vete kafene ne pune

L 790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:termus-5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Termus”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj