Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Smartwatch Z60

Smart watch Z60 me rrip metalik qe e ben me te fort dhe me te qendrueshem ëNga 2490 Leke ë
ë Tani per vetem 1990 Leke
ëë Ora mund te perdoret si nje telefon ëë Vend per kart Sim
ëë Lidhen me Android dhe IOS
ëë Ram / Rom 32m + 32m
ëë Suport per kart deri ne 32 gb
ëë Ekran LCD me rezolucion 240* 240 pixel
ëë Bluetooth
ëë Kamera 0.3M
ëë Materiali : Plating Metal
ëë Bateria 380 mAh

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:smartwatch-z60

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Smartwatch Z60”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj