Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Balona Ndricuese

L 890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:balona-ndricuese

Përshkrim

Përjetoni magjinë e vërtetë në ëastet e paharrueshme
ë Balona ndriëuese për të krijuar atmosferë për ëdo festë
ë Shumë rezistente
ë Ngjiten lart dhe ndriëojnë për rreth 20 min
ë Blini 5 copë për vetëm 890 lekë
ë Porosisni 10 copë për 1,390 lekë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Balona Ndricuese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj