Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhese frutash

ë Material prerese tek disku Stainless Steel qe nuk nxihet
ë Me pjesen e siperme te shtyrdhjes 75mm
ë 2 nivele shpejtesie per shtrydhje te lehte apo me force te produktit
ë Kapaciteti mbajtes i lengut dhe perberjeve 1000ml
ë Shtrydhsja eshte me pjese speciale ne menyre qe te ndani tulin nga lengu
ë Mbyllet lehte dhe eshte nje dizenjo qe mbron derdhjen e lengut nga rrotullimi qe mund ti behet shtrydheses.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:tablet-air-3-wifi-64gb-gold

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shtrydhese frutash”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj