Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shtrydhëse Elektrike Frutash Dsp

  • Padyshim kjo është shtrydhësia që ju ofron lëngje të freskëta si portokalli, limon, qitro
  • Me një dizanj dhe formë super që ju lejon të merni maksimumin e lëngut.
  • Gypi kullues mund të bllokohet që të mos të rrjedhi pas shtrydhjes.
  • Hiqet dhe pastrohet lehtë

L 2,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Super shtrydhëse automatike frutash dhe agrumesh.

Shpejtësia rrotulluese ndihmon që të shtrydhni në mënyrë shumë të bollshme.

Funksioni automatik i ndezjes dhe fikjes.

Gypi ku derdhet lëngu drejtpërdrejt në gotë është celik inox.

Kapak mbrojtës nga pluhuri.

Specifikat

  • Modeli: KJ1046
  • Volt 220V 5 /60 HZ
  • Fuqia 85 Watt
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj