Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Vater me induksion

Pllake xhami kristal i zi dge PP pjese e poshtme
Fuqia 2000W
Vatra qendron e ngrohte edhe pasi e keni fikur
Me 8 nivele nxehtesie
Drite LED qe ju tregon kur plitka eshte e ndezur
Fiket automatikish nese mbi te ne momentin kur nuk ka ene
Pastrohet thjeshte dhe shpejt, ju lehteson punen ne kuzhine.

L 4,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:notebook-purple-g952vx-t7008t

Përshkrim

Vater me induksion.
Me disa programe gatimi per te plotesuar te gjithe nevojat tuaja
Per gatime te shendetshme dhe te ngrohta ne kohen e sherbimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vater me induksion”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj