Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Android Box H96 max

Android box me te mire ne treg e gjeni vetem tek ne
ë Shpejtesia me e madhe ë 4 Gb Ram dhe 32 Gb memorie + MicroSd
ë Ultra procesor Rk 3328 Quad core cortex A-53
ë Voice control
ëUsb 2.0 dhe akoma me shum suport usb 3.0
ë Android 8.1
ë Network wifi b/g/n 2.5 dhe 5 Ghz
ë Hdmi cilesia maksimale e figures 4k @60 fps

L 4,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:android-box-h96-max

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Android Box H96 max”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj