Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Prerse Frutash

Për prerje sa më të rregullt dhe të lehte të frutave.

Ju vjen në ndihmë kjo prerse kaq praktike dhe e thjeshtë në përdorim.

L 1,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Prerse frutash prej celiku, vecanërisht për shalqi

  • Për prerje sa më të rregullt dhe të lehte të frutave.
  • Ju vjen në ndihmë kjo prerse kaq praktike dhe e thjeshtë në përdorim.

Specifikat:

  • Materiali: inox dheë plastik ABS
  • Përmasa: 26cm
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj