Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zgare Portabel

Organizoni barbeque kudo me zgaren portabel. Zgara paloset dhe mund te merret me vede kudo, ne park, plazh apo ne ne nje piknik ne mal.
ë Permasat per gatim 48 x 27.5cm
ë Perbehet nga celik rezistent
ë Peshon vetem 3kg
ë Kur paloset gjeresia behet 3 cm
ë E thjeshte ne perdorim

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:zgare-portabel

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zgare Portabel”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj