Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makinë për masazhim të këmbëve

Në rehatinë e shtëpise suaj pa patur nevojë për të shkoni në qëndrat e relaxit.

 

L 3,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Makinë për masazhim të këmbëve

  • Në rehatinë e shtëpise suaj pa patur nevojë për të shkoni në qëndrat e relaxit.
  • Makina për masazhim e këmbëve është e domosdoshme për të patur relaksim dhe ëlodhje të këmbëve riaktivizon qarkullimin e gjakut pas një dite të lodhshme pune.
  • Një terapi e mrekullueshme që krijohen nga vibrimet e ujit fal makrinerisë.
  • Kjo makinë mund tëju sjellë rehati maksimale këmbëve tuaja.

Specifikat:

  • Praktike për tu transportuar kudo. Ngrohet automatikisht
  • Fuqia :350W
  • Tension: AC 110V ~ 240V

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj