Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Masazhator Lekure

Per nje lekure sa me te lemuar dhe te paster!
ëë Ndihmon ne pastrimin e fytyres nga shenjat e aknes
ëë Ndihmon ne zbehjen e rrudhave te fytyres
ëë Duhet te zgjidhni masen e duhur te mini gjilperave per lekuren tuaj
ëë Pastrohet me alkool

L 890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:masazhator-lekure

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Masazhator Lekure”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj