Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Paisje për dekorin e ëmbëlsirave

Paisje e dobishme për dekorimin e tortave dhe ëmbëlsirave të ndryshme.

Tashmë ëmbëlsirat do të duken më të bukura.

L 1,090

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Paisje për dekorin e ëmbëlsirave

  • Paisje e dobishme për dekorimin e tortave dhe ëmbëlsirave të ndryshme.
  • Tashmë ëmbëlsirat do të duken më bukura.

Specifikat:

  • Ideale për festa të ndryshme
  • Bën më lehtë dekorimin.
  • Bën format e ndryshme si: yje, lule, rozeteve, pikave, gjetheve dhe modeleve të tjera të kremrave.
  • Tepër e thjeshtë në përdorim mjafton ta mbushni me kremin e preferuar.
  • Lahet vetëm me dorë, nuk mund të futet në lavastovilie.
  • Materiali:ë Metal dhe plastik
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj