Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Mini frigorifer portativ

Do të zgjidhë të gjitha nevojat e transportit të ushqimit dhe pijeve që ju keni.

Ideal për ju.

L 12,000

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Mini Frigorifer portativ per ftohje dhe ngrohje.

  • Do të zgjidhë të gjitha nevojat e transportit të ushqimit dhe pijeve që ju keni.
  • Ideal për ju.

Specifikat:

  • Klas energjie A + + dhe funksioni ECO e bën atë edhe më ekonomik.
  • Frigorifer portativ me aftësi ngrohëse dhe ftohese
  • Ideale për udhëtime, plazh, kampe dhe aktivitete në natyrë
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj