Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Ngrohes Ajri

Mbani ambjentete e shtepise apo zyrave ngrohte ne keto dite te ftohta dimri.
ë Fuqia 2000 watt
ë 2 nivele fuqie 1000 dhe 2000 watt
ë Ka 3 nivele nxehtesie: Ajer i ngrohte, i fresket dhe i ftohte
ë Pajiset me drite qe tregon nese po punon apo jo
ë Termostati mund te rregullohet sipas deshires
ë E pershtatshme per ambjente te vogla

L 1,790

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngrohes-ajri-4

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ngrohes Ajri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj