Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Monopate për vajza

Monopatina fantastike për të argëtuar fëmijët tuaj.

Dhurata ideale për të gëzuar ata.

L 3,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Monopate për vajza

  • Monopatina fantastike për të argëtuar fëmijët tuaj.
  • Dhurata ideale për të gëzuar ata.

 

Specifikat:

  • Monopata fantastike do ju bëj mbazditet e vogëlushëve më të bukura.
  • Mund ta merrni kudo.
  • Rrotat jan me drita Led.
  • E leht dhe praktike, vetëm 2.6kg.
  • E përshtatshme për femijë nga mosha 3 deri n 6 vjec.
  • Disponon 3 rrota.
  • Materiali: Inox i pa ndryshkëm dhe plastik.

 

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj