Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Makine qethese 5 ne 1

Nje makine qethese dhe rroje me 5 modele aksesoresh te ndryshem me tehe celiku qe nuk ndryshken.
E pershtatshme per qethje

rruatje
trimer per hunden dhe veshet,
pasi permban koka me gjatesi te ndryshme per te realizuar stilimn e deshiruar.

L 2,590

Compare
Status: Ka stok
Kodi:notebook-widescreen-z51-70-40k6013upb

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Makine qethese 5 ne 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj