Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Loje Mos U Nxeh

Nje nga lojerat me klasike mes miqsh apo familjes. Mund te merret me vete kudo, ne plazh apo ne nje piknik.
ëë Mund te luajne deri ne 4 persona
ëë Rekomandohet per femije mbi 4+
ëë Pako perfshin dhe guret levizes

L 1,190

Compare
Status: Ka stok
Kodi:loje-mos-u-nxeh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Loje Mos U Nxeh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj