Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kacavide Elektrike

Nje produkt ideal per lehtesuar rregullimin e pajisjeve te ndryshme ne shtepi apo pune.
ëë Permban koka te ndryshme metalike per cdo lloj vide
ëë Mjafton te vendosni koke e deshiruar ne hapesiren e posacme dhe te shtypni butonin per te filluar
ëë I perbere nga metal i forte
ëë Pesha e produktit 450 grame
ëë Kokat jane te pershtatshme per gdhendje, limim, prerje etj.

L 1,290

Compare
Status: Ka stok
Kodi:kacavide-elektrike

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kacavide Elektrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj