Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Syze Optike OnePower

Keni veshtiresi ne leximin e gazetes, revistave, telefonit ë
Zgjidhja eshte , OnePower READERS me 50% ulje !!!
ë Te pershtatshme sipas numrit te nevojshem te shikimit nga +.50 deri ne +2.50 pa nderruar asnje xham me autofokus ë
ë Per meshkuj dhe femra
ë Dizajn i bukur dhe shume praktik

L 990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:syze-optike-onepower

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Syze Optike OnePower”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj