Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Shikuar së fundi

Smart Watch

  • Ora inteligjente do të bëhet e pa ndar nga dora juaj.
  • E vogël dhe praktike.

L 1,990

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Smart Watch M5

  • Ora inteligjente do të bëhet e pa ndar nga dora juaj.
  • E vogël dhe praktike.

Specifikat:

  • Njoftimet e tjera në Twitter dhe APP, kështu që ju i dini njoftimet e rëndësishme në kohë, për të mos humbur!
  • Sinjalizim me dridhje për ardhjen e mesazheve.
  • Bluetooth
  • Matja e hapave tuaj.
  • Monitorn ritmin e zemrës tuaj të saktë në kohë reale.
  • Disponojmë ngjyrën e zez.

 

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj