Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Kovë për lajre

Kovë për larjen e shtëpisë, mjaft e lehtë dhe praktike me shtrydhje.

Mjaftë më me leckat e vjetra, erdhi momenti i zëvendësimit.

L 1,890

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Kovë për larjen e shtëpisë, mjaft e lehtë dhe praktike, me shtyrdhje.

  • Mjaftë më me leckat e vjetra, erdhi momenti i zëvendësimit.
  • Pastrimi bëhet edhe me i pastër fal shtrydhjes se memjëhershme qe ofron mekanizmi i kësaj kovë.
  • Për larje të menjëhershme te cdo cepi te shtëpisë.

Specifikat:

  • Plastik reziztente dhe shkopi i përbër nga inoxi.
  • Transportohet në mënyrë tepër komode fal rrotave që disponon.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj