Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Zile Dere

Montimi i ziles jashte deres se shtepise suaj nuk ka qene kurre me i thjeshte se kaq.
ëë Frekuenca e punes 315 MHz / 434MHz
ëë Buton me material kundra ujit
ëë Pulti mund te perdoret deri ne distance 150 metra
ëë 25 opsione per melodine e ziles
ëë Instalohet thjeshte pa pasur nevoje per tela
ëë E disponueshme ne 3 dizenjo te ndryshme: E zeze, e bardhe dhe ngjyre druri.

L 1,390

Compare
Status: Ka stok
Kodi:zile-dere

Përshkrim

Instruksione: Me anen e nje kacavide shtypni hapesiren boshe tek pulti. Vendosni baterite 12 volteshe. Mbyllni pultin dhe vendoseni ne vendin e deshiruar. Me pas vendosni marresin e tingujve. Per te ndryshuar melodine e ziles mjaftoni te shtypni butonin anash.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Zile Dere”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj