Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Ngjitesi Universal Nano Rubber

Material i fort dhe freksibel anti-skid ë
ëë Nuk ka stimulim per trupin e njeriut dhe pa ndodte mjedisore
ëë Rezistente ndaj bakterjeve
ëë Perdoret sa here te kesh deshire vetem duke e lare ne rubinet

L 890

Compare
Status: Ka stok
Kodi:ngjitesi-nniversal-nano-rubber

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ngjitesi Universal Nano Rubber”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj