Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Depilator 6n1

Zgjedhja ideale për të larguar qimet e pa dëshiruara nga trupi.

E lehtë në përdorim.

L 3,490

Compare
Status: Ka stok

Përshkrim

Makinë për depilim 6n1

  • Zgjedhja ideale për të larguar qimet e pa dëshiruara nga trupi.
  • E lehtë në përdorim.

Specifikat:

  • Reduktim i menjëhershëm i qimeve.
  • Përdorimë në të gjitha zonat më delikate te trupit, bikini, qetulla, krahë, këmbë.
  • Përdorim pa kabull
  • Me 6 koka të ndryshme.
  • Mund të bëni dhe masazh relaksues fytyrës suaj.
  • Përmasat: 160mm x 50mm.
Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj