Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Proda Power Box

Kjo bateri e jashtme arrin te karikoje shume pajisje ne te njejten kohe.
ëë Kapaciteti 20000 mAh
ëë Eshte e vogel ne madhesi dhe mund te merret me vete kudo
ëë E pershtatshme per pothuajse cdo lloj smartphone dhe shumellojshmeri pajisjesh te tjera
ëë Pajiset me 2 porta USB

L 2,490

Compare
Status: Ka stok
Kodi:proda-power-box-2

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Proda Power Box”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj