Home
Shop
Lista e të preferuarave0

+355 68 46 46 005

Pastrues me Vakum

Jeni ne kerkim te nje pastruesi me vakum per makinen tuajë Atehere kjo eshte pajisja e duhur per ju.
ë Ka permasa te vogla dhe ka nje peshe te lehte
ë Fuqia 50 watt dhe tensioni 12 volt
ë Pastron siperfaqe te lageshta dhe te thata
ë Shume e thjeshte ne perdorim, mjafton te vendoset fisha ne nje nga portat e makines
ë Permban nje filter qe mund te pastrohet lehtesisht
ë Permasat 28 x 12 x 10 cm

L 1,990

Compare
Status: Ka stok
Kodi:pastrues-me-vakum

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pastrues me Vakum”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Back to Top
Produkti është shtuar në shportën tuaj